Біг чи ходьба — що ефективніше для боротьби із зайвою вагою

Складно не погодитися з тим, що ходьба має безліч переваг для здоров'я. Але чи допомагає вона схуднути?

Згідно з одним дослідженням, прогулянки пішки можуть продовжити життя на сім років. Крім того, ходьба дозволяє знизити ймовірність розвитку раку, хвороб серця, депресії, діабету. Але чи поширюються позитивні властивості ходьби на вагу?

Вчені виявили, що насправді ходьба допомагає значно знизити вагу. Якщо крім щоденних прогулянок, дотримуватися ще й правильної дієти, то можна досягти хороших результатів, інформує Ukr.Media.

Але, що все-таки ефективніше для зниження маси тіла: біг чи ходьба? Насправді якщо ви пройдете або пробіжите однакову відстань, то і калорій спалите однакову кількість. Хоча після пробіжки вам доведеться ще й відновлювати пульс, а на це теж потрібна енергія.

Одне з досліджень продемонструвало, що завдяки щоденним прогулянкам швидким кроком жінка з помірною вагою змогла знизити масу тіла на 7,7 кг (10% від початкової ваги) в середньому за шість місяців.

Важливу роль при ходьбі грає і швидкість. Наприклад, ті, хто проходив певну відстань за пів години, втрачали більше ваги, ніж жінки, які долали ту ж саму відстань за 60 хвилин.

Ще одне дослідження, в якому брали участь жінки з ожирінням, продемонструвало, що прогулянка тричі в тиждень протягом 50 або 70 хвилин допомагає скинути за 12 тижнів 2,7 кг Правда, при цьому всі випробовувані дотримувалися низькокалорійного раціону. Крім того, коли жінки зменшили свій раціон на 500-800 кілокалорій і стали ходити у швидкому темпі (6 км/год) тричі на тиждень, то вони скинули на 1,8 кг більше, ніж ті, хто просто дотримувався дієти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *