Ботокс і ламінування вій. Чим відрізняється і що вибрати?

Ботокс – косметична процедура, метою якої є не тільки відновлення вій, але і їх захист від агресивних чинників навколишнього середовища, а також профілактика ламкості волосків і стимулювання зростання нових, інформує UkrMedia.

Ботокс для вій і ботокс обліччя зовсім різні процедури, між якими немає нічого спільного.

Процедура для вій – це нанесення спеціального складу, в якому міститься гіалоурановая кислота, комплекс різних вітамінів, пантенол та інші поживні речовини.

Ламінування вій – це покриття волоса спеціальною плівкою, яка буде його захищати від отримання пошкоджень. Самі волоски візуально виглядають товще та гуще.

Ось на фото наглядний пріклад ламінування вій:

Чим відрізняються ці процедури?

Ботокс і ламінування це абсолютно різні процедури, які виконують різні функції. І вибір конкретної процедури залежить від того, який бажаний результат хоче отримати клієнт. Для тимчасового обсягу і виразності слід вибрати ламінування, а для стимуляції росту і догляду – ботокс.

Для кращого ефекту фахівці рекомендують проводити ці процедури одночасно. Результат від кожної процедури не такий виражений, як якщо б обидва склади наносилися разом.

Як проходить процедура?

При процедурі клієнт повинен лежати. На обидва повіка наносяться спеціальні гідрогелієві бігуді. Вибір розміру бігуді залежить від вихідної довжини вій. Найчастіше для роботи майстри використовують розмір М. Потім волоски очищають і знежирюють, наносять спеціальний склад, який розкриває лусочки волоса. У цей момент майстер спеціальною паличкою розпрямляє і натягує волоски на бігуді, далі накладають плівку і теплий рушник. Склад витримують певний час (до 12 хвилин). Потім наносять склад для ламінування, витримують його 7 хвилин і переходять до фарбування вій. і завершальний етап – нанесення складу з корисними речовинами. Потім це все знімається ватною паличкою і результат фіксується спеціальним гелем.

Процедура займає 1,5 – 2 години, весь цей час необхідно лежати з закритими очима.

Відразу після процедури вії здаються склеєними, і добу не можна буде вмиватися і користуватися косметикою для очей. Зате на наступний день волоски розпушуються і буде видно їх обсяг і вигин.

Який ефект?

Хоч маркетологи і кажуть, що після процедури ефект тримається 2 місяці, насправді максимальний термін – 6 тижнів. Адже вії за цей час відростають і випадають, за рахунок чого і результат від процедури сходить нанівець.

Волоски здаються довшими – так. Але це більше від того, що кінчики вій найчастіше вигорають, а тут вони фарбуються, за рахунок чого і з'являється ефект подовження.

Безсумнівно, погляд стає виразнішим, а вії з гарним вигином і більш товсті. Багато жінок відзначали, що після процедури вони відмовлялися від використання туші.

Звичайно, варто розуміти, що якщо у вас дуже короткі і прямі вії, то не варто очікувати від процедури чарівних змін. У такому випадку, якщо вам хочеться домогтися ефектного погляду, краще звернутися до фахівця, який займається нарощуванням вій, і підібрати максимально натуральний і красивий ефект.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *