Вчені відкрили інноваційний і неймовірно простий спосіб схуднення

Попри те, що літо майже настало, це не привід опускати руки, якщо вам не вдалося скинути зайву вагу. Боротися за свою струнку фігуру потрібно щодня, не покладаючи рук. Адже це не тільки дозволить вам бути красивими, але і зберегти своє здоров'я. Про новий інноваційний і неймовірно простий спосіб, який допоможе вам схуднути, розповіли вчені, інформує Ukr.Media.

Дослідження в даній області проводили наукові фахівці з Австралії. Вони заявили, що знайшли ефективний спосіб позбавлення від зайвої ваги і приведення фігури в порядок. Секрет досить простий — він полягає в тремтінні від холоду.

"Щоб привести власне тіло в норму, необхідно замерзнути і тремтіти від холоду близько чверті години на день", — пояснили австралійські вчені.

Річ у тім, що в процесі тремтіння людський організм перетворює білий жир в бурий. Це, своєю чергою, призводить до того, що втрачається енергія. Організм починає виробляти тепло для того, щоб зігрітися. Однак якщо цього недостатньо, то він починає знищувати жировий запас.

Таким чином, досить тремтіти кожен день не більше чверті години, щоб знайти бажану струнку форму.

Є безліч незвичайних методів схуднення і набуття заповітних параметрів. Один з найпростіших полягає в тому, що потрібно замінити пиво на питну воду. До такого висновку дійшли італійські наукові фахівці. Вони заявили, що лише заміна одного напою на інший може зменшити ризик розвитку ожиріння.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *