Чи потрібно говорити з партнером про ваші минулі відносини і як це зробити правильно

Як говорити з партнером про минулі відносини і чи варто взагалі це робити? Це питання ставить собі майже кожна жінка, що живе у щасливому союзі. Часом, після досягнення певного ступеня довіри з партнером, нам може здаватися, що розповісти усі подробиці про минулі романи, щоб позбутися від негативу і знайти розуміння з боку нинішнього коханого, — відмінна ідея. Однак за реальних умов усе зовсім не так, інформує Ukr.Media.

Припустимо, якщо ваш колишній партнер був аб'юзером і заподіяв вам психологічну (або навіть фізичну) шкоду, вам може здатися, що відверта розповідь про минуле допоможе встановити більш довірчий контакт з коханим і показати йому, чого не має бути. Але насправді така бесіда може зіграти не на вашу користь — по-перше, той факт, що ви надаєте настільки багато значення минулому, може викликати у партнера сумніви щодо того, чи готові ви йти далі. Ще більш поганий варіант — якщо ваш партнер також має деякі психологічні проблеми, він може зрозуміти інформацію неправильно і прийти до висновку, що якщо ви терпіли подібне заради кохання, то зможете знову це зробити у поточних відносинах (втім, у такій ситуації зв'язок необхідно терміново обірвати, щоб не повторити ті ж самі помилки).

При цьому прикрашати реальність і показувати колишнього партнера у кращому світлі теж не варто — зазвичай, для психічно адекватного чоловіка усе те, що було до моменту його появи, не настільки важливе, поки ви самі не почнете надавати цьому забагато значення. Але коли ви розкриваєте усі секрети минулих відносин, заглиблюючись у подробиці, розум чоловіка може зробити неправильні висновки. Крім того, будьте обережними у висловлюваннях про батьків, дітей вашого колишнього партнера, оскільки ваш нинішній коханий почне мимоволі приміряти це на себе, і ваша категоричність стосовно цих питань може затьмарити враження про вас (для кращого розуміння уявіть зворотну ситуацію — якби ваш партнер вкрай негативно відгукувався про батьків колишньої коханої, вас би це не збентежило?).

Також варто з обережністю говорити про фінансові питання у минулих відносинах. Деякі жінки, маючи негативний досвід у минулому, хочуть виконати роботу над помилками і вже на початку відносин висувають певні фінансові вимоги, проте за реальних умов такий підхід може відлякати нинішнього партнера. Безумовно, обговорювати гроші необхідно, але робити це краще без минулого досвіду.

В цілому усе, що ви говорите про свого колишнього, має бути нейтральною інформацією. Не зійшлися характерами, минуло кохання. Намагайтеся приділяти менше уваги своєму минулому і більше — справжньому, оскільки саме ваші поточні відносини мають бути предметом ваших роздумів та ідей. Звичайно, якщо вам ставлять пряме запитання, краще відповісти чесно, але не варто заглиблюватися у подробиці, діставати фотоальбоми і старі листування, а також намагатися маніпулювати партнером і порівнювати його з колишнім — така поведінка лише спровокує розлад і може стати причиною для швидкого розриву.

Усі ми маємо певний життєвий багаж — наше минуле є нашою частиною, проте у сьогоденні ви прийняли доросле і тверде рішення бути з іншою людиною, і це рішення необхідно поважати. Тому не варто змішувати минуле і сьогодення — лише тоді ваше майбутнє буде щасливим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *