Як припинити кохати людину, яка до вас байдужа: поради психолога

Нерозділені почуття — це жіноча трагедія. Яким би чином вас не закликали до здорового глузду, логіки, у любовних справах жінки дуже серйозно переживають, якщо їх почуття не взаємні, інформує Ukr.Media.

Важливим є те, що жінки не такі емоційні "дурепи", якими їх іноді описують та висміюють у оповіданнях і навіть фільмах. Жінка ніколи не закохується просто так. І якщо об'єкт її мрій не дає абсолютно ніякого зворотного зв'язку, жінка навіть не помічає чоловіка. Просто побачила і покохала без відповіді — це вкрай рідкісне явище.

Найчастіше трапляється таке, що жінки емоційно сприймають більш серйозно те, що абсолютно не має значення для чоловіка. І ось тут виникає проблема. Він просто подивився і посміхнувся, а вона вже вирішила, що він посміхнувся тільки їй. А далі він просто написав і щось запитав, а жінка вже знаходить у цьому щось індивідуальне і особисте для себе. І у цьому місці починає вмикатися дивний жіночий аналіз, і жінка вже готова розглянути його як варіант, розглядаючи усі його плюси і мінуси.

Звичайно, чим більше жінка думає про об'єкт, чим більше дає собі можливості фантазувати і занурюється у приємні емоційні ілюзії, тим більше у неї проблем з нерозділеним коханням.

Закликати чоловіків до порядку і наполягати на визначній фразі "ми відповідаємо за тих, кого приручили" безглуздо. Адже чоловікам дуже подобається жіноча увага. А ще одне розбите жіноче серце неминуче тішить чоловіче самолюбство.

Що ж робити, якщо ви все ж таки недогледіли і дали волю своїм почуттям там, де не варто було цього робити?

Залиште усі свої ілюзорні надії

Категорично не залишайте шансів на зміну ситуації. Не вводьте себе у нетрі емоційної залежності: "А раптом він зміниться?", "А я зараз змінюся / схудну / попрацюю над собою, тож…", "А, можливо, треба поворожити на нього?", "А раптом він соромиться / боїться / хворий, зрештою…" Звичайно, усі ваші виправдувальні репліки про його персону тільки заводять вас не туди. Відмовтеся від ілюзій і фантазій. Це тільки продовжує больовий ефект від ваших страждань.

Перемикніть усю увагу з його персони на власну

А що хочете ви? А як потрібно вам? А що для вас є цікавим і приємним? Жінка у стані емоційної залежності нічого не бачить і не чує, крім об'єкта своєї пристрасті. Її не існує. Є тільки він! Саме таке формулювання питання руйнує вас і не дає можливості жити повноцінним життям.

Кохання — це чудове і взаємне почуття. Емоційна залежність — це почуття у односторонньому порядку.

Припиніть його з усіма обговорювати і носити цю ситуацію як якийсь культ несправедливості та ваших страждань. Перемикайтесь. Через нерозділене кохання здорові люди не вмирають. І згадайте, скільки таких трагічних життєвих ситуацій у вас було. Найчастіше емоційні і надчутливі жінки щоразу сприймають як велику трагедію. А потім швидко забувають усе як страшний сон.

Займіться справою

Справа може бути будь-якою: кар'єрні вершини, нові професійні терени, спорт, та хоч в'язання. Робіть те, що потребує вашої уваги. Життя жінки — це не лише нерозділене кохання. Припиніть культивувати своє почуття, адже воно більше керує вашим життям, заводячи його не туди. Ви не хочете ані їсти, ані пити, аби він написав або подзвонив. Тільки він може цього і не зробити, він, можливо, навіть не припускає, що займає таке місце у вашому житті. Якщо ви не можете ні про що думати, крім нього, займіться домашніми справами. Прибирання, прання, приготування їжі, розбирання шаф і т. д. чудово відволікають жінку від нерозділених і безперспективних почуттів.

Пам'ятайте найголовніше — що ваше власне позбавлення від емоційної залежності починається з того, що ви припиняєте задовольняти свої вторинні зиски. Ви припиняєте себе жаліти, страждання і несправедливість не ваші друзі, ваше життя не може залежати від іншої людини. Пам'ятайте: ви емоційна жінка, а це означає, що почуття повинні приносити радість та щастя й варто вже викинути усе зайве, непотрібне з голови.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *