Долаємо стрес і його наслідки за допомогою комплексу Cellular Calm

Долаємо стрес і його наслідки за допомогою комплексу Cellular Calm

 

Фахівці сьогодні одноголосно застерігають про руйнівні наслідки для імунітету того неймовірного стресу, який переживає кожен українець через війну. Хронічна напруга й потрясіння призводять до підвищення рівня кортизолу, гормону стресу, а він, своєю чергою, здатний запустити чимало біологічних реакцій в організмі, зокрема й  процеси дочасного старіння.

Постійне пригнічення може призвести до скорочення теломерів, які є основним маркером біологічного старіння. Тому медики й дієтологи одностайно радять не чекати незворотніх наслідків і боротися зі стресом та його наслідками вже сьогодні.

Долаємо стрес і його наслідки за допомогою комплексу Cellular Calm

Хороша новина полягає в тому, що після зменшення рівня напруги (а в ідеалі – припинення) організм зможе відновитися й повернути порушені фізіологічні процеси до норми.

Допоможуть у цьому важливі вітаміни, мінерали, потужні антиоксиданти та природні речовини, що поліпшують адаптацію мозку та психіки у стресових ситуаціях, на кшталт ашваганди, холіну, вітаміну D3 та вітамінів групи В тощо.

Долаємо стрес і його наслідки за допомогою комплексу Cellular Calm

Звісно, тільки з раціону, яким би збалансованим і якісним він не був, отримати все перелічене у достатній кількості – складно. Тож додатковим вітамінно-мінеральним джерелом можуть послугувати сучасні дієтичні добавки: тут важливо, щоб вони були натуральними та високої якості. Як-от комплекс Cellular Calm Complex від британського бренду інноваційних добавок Rejuvenated, створеного знаменитим дієтологом Кетрін Дензі понад 20 років тому.

Cellular Calm Complex розроблений для полегшення симптомів тривоги й стресу, регулюючи стан природньо, сбалансовуючи організм зсередини, а не пригнічуючи симптоми, як це роблять антидепресанти.

Комплекс прибирає симптоми легкої тривоги, допомагає зняти нервову напругу й заспокоїти розум і тіло, балансує  перепади настрою, захищає травну систему й шкіру від дії стресу, сприяє здоров’ю теломер хромосом та уповільнює старіння на клітинному рівні.

Долаємо стрес і його наслідки за допомогою комплексу Cellular Calm

Зауважимо, що Cellular Calm Complex, попри потужний склад інгредієнтів, не містить глютену, лактози, цукру, барвників, консервантів, ароматизаторів тощо. Унікальна комбінація складових елементів комплексу дарує винятково душевний спокій і підтримує здоров’я клітин, зменшуючи заразом візуальні ознаки вашого біологічного віку.

Долаємо стрес і його наслідки за допомогою комплексу Cellular Calm

Розповімо докладніше про основні компоненти комплексу та їхню дію:

L-теанін – впливає на нервові імпульси в мозку та сприяє вивільненню нейромедіаторів, включно з гамма-аміномасляною кислотою, яка впливає на рівень гормонів щастя, дофаміну та серотоніну.

Родіола рожева – рослина-ноотроп і адаптоген, що допомагає адаптуватися та протистояти певним стресовим факторам.

Ашваганда – традиційно відома як адаптоген, оскільки допомагає нашому організму справлятися з фізичним і психічним стресом, забезпечує підтримку пам’яті та сприяє збереженню когнітивного здоров’я. А також підтримує здоров’я теломер, збільшуючи кількість ферменту теломерази, яка подовжує молодість клітин організму.

Астаксантин – потужний антиоксидант, що ефективно бореться з вільними радикалами як у клітинній стінці, так і в самій клітині, одночасно підтримуючи енергетичний метаболізм мітохондрій та відіграючи важливу роль у захисті від окислення ДНК наших клітин, тим самим перешкоджаючи їхньому старінню.

Долаємо стрес і його наслідки за допомогою комплексу Cellular Calm

Магній – знижує рівень стресу та покращує психічне здоров’я.

Вітамін D3 – низький рівень вітаміну D призводить до посилення симптомів депресії й тривоги. Дослідження доводять, що прийом вітаміну D3 протягом 7 днів допомагає зменшити маркери стресу та підтримує довжину теломер.

Холін – нейромедіатор у мозку, необхідний для концентрації уваги, пам’яті, збереження гарного настрою та багатьох інших функцій в організмі. Це життєво важливий інгредієнт для когнітивного здоров’я та підтримки нормальної роботи нервової системи.

Вітаміни групи В (B6, B5, B12) – допомагають заспокоїти нервову систему, й з їжі зазвичай не надходять до організму у потрібній кількості, особливо з раціону веганів і вегетаріанців.

У комплексі всі ці складові підсилюють дію одне одного і дають потужні покращення, які наразі так необхідні кожному з нас. Не забувайте підтримувати свій організм, він вам за це віддячить!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *