Стоматологи розкрили помилку під час чищення, яка призводить до пожовтіння зубів

Через неправильне чищення емаль на зубах руйнується, вони стають чутливими та жовтіють. Стоматологи пояснили, яких помилок ми припускаємося найчастіше, інформує Ukr.Media.

Привчати дитину доглядати за зубами батьки повинні ще в дошкільному віці — тільки так сформується звичка брати до рук зубну щітку щодня вранці та ввечері. Навіть якщо вам дуже ліньки або здається, що між зубами й на яснах немає частинок їжі, почистити зуби все одно потрібно, повторюють стоматологи. Річ у тім, що якщо неправильно доглядати й не лікувати зуби, можна заробити проблеми з поставою, шлунком і навіть зіткнутися зі смертельними хворобами.

Вкрай важливо чистити зуби правильно. Головна помилка, якої припускається кожен другий — це надто агресивне чищення. Людині здається, що вона так краще вичистить залишки їжі, але насправді зайве натискання щіткою на зуб може призвести до його пожовтіння і руйнування.

Замість того, щоб агресивно чистити зуби жорстким хватом — що може бути природною реакцією — спробуйте тримати зубну щітку за самий кінець так, ніби ви тримаєте ручку. Це зменшить тиск на щітку і зуби, тим самим захистивши їх від ушкоджень, пояснили дантисти.

Правильне і делікатне чищення, навпаки, може сприяти видаленню жовтого нальоту з зубів. Занадто старанне чищення зубів руйнує емаль, яка не може відновитися самостійно, що збільшує ризик карієсу і підвищеної чутливості зубів.

Як зберегти зуби здоровими

  • Чистьте зуби правильно — рухайте щіткою круговими рухами, будьте обережні, не тисніть на них;
  • Чистити зуби необхідно двічі на день — один раз вранці та один раз перед сном;
  • Після чищення щодня використовуйте зубну нитку, щоб видалити залишки їжі (повірте, їх там буде багато);
  • Відвідуйте стоматолога кожні пів року, навіть якщо у вас немає жодних скарг;
  • Купуйте зубну пасту з фтором і міняйте щітку кожні 3-4 місяці.

Стоматологи рекомендують купувати зубну пасту, що містить фтор, оскільки він необхідний для боротьби з карієсом і захисту зубів від інфекцій. Крім цього, фтор зміцнює зуби й не дає бактеріям активно розмножуватися на зубах, яснах і язиці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *